Haber

Video Selvi Kılıçdaroğlu: Mutfağa el koydum Kemal Bey biraz bekler

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından videolu açıklama yaptı.

Videoyu paylaşan Selvi Kılıçdaroğlu, “Kameralara Kemal Bey kadar alışık değilim, bundan sonra da kameraların karşısına çıkmayacağım. Ama konuşmamız gereken ciddi bir konu var. . Bugün mutfaktan arıyorum” dedi ve:

“Bildiğiniz gibi bu mutfaktan hemen hemen her gün çok yayın yapılırdı. Kemal bey mutfağa her geldiğinde yayın yeniden başlar zannederdim. Doğrusu ne zaman yayın yapacağı belli değildi. Ama bugün mutfağı ben devraldım Kemal Bey biraz bekleyecek bu işin şakasıydı.

Ve konuşulması zor bazı şeyler var. Bu ülkedeki her üç çocuktan birini vuran açlıkla ilgili. BU çocuklar günü aç geçirirler, aç yatarlar ve karnını doyuranlar aslında doğru dürüst yemek yiyemezler. Her on çocuktan altısı her gün makarna ve ekmek yiyerek karnını doyuruyor. Ben de büyükanne ve büyükbabayım ve onlara her baktığımda ülkedeki tüm çocukları görüyorum. Torunlarım için ne istiyorsam, tüm çocuklar için aynısını istiyorum. Hepsi bizim çocuklarımız, hepsi geleceğimiz. Bu ülkedeki her çocuğu olması gerektiği gibi doyurana kadar var gücümle çalışacağım. Sana sözüm bu olsun.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu