Haber

CHP ve DÜZGÜN Partisi’nden büyük kaçış! Sistem kilitli

  •     Haber7

Türkiye’nin merakla beklediği seçim sonuçları açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mayıs’ta bir görüşme gerçekleştirdi. 2. turseçimlerde yüzde 52,1Yeniden Cumhurbaşkanı seçildi.

Seçim sonrası muhalefette beklenen hesaplaşma ve değişim, Cumhurbaşkanı Erdoğan karşısında seçimi bir kez daha kazanamayan muhalefettedir. Kemal Kılıçdaroğluile ilgili ‘Ben oyum’ tekrar örtbas etmeye çalıştı. Yıllar boyunca birçok tarafla tanışmış, Cumhurbaşkanı ErdoğanKendisine karşı zafer kazanmak isteyen ve bu hedefine ulaşamayan Kılıçdaroğlu, muhalefet seçmeninden büyük tepki aldı.

CHP VE İYİ PARTİ’DEN KAÇIŞ

Kılıçdaroğlu’nun ‘Ben oyum’İstifaları reddeden açıklamanın ardından muhalefet seçmeni adeta ayaklandı. Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener CHP ve DÜZGÜN Partililer, e-devletin parti üyeliklerine son vermesine tepki gösterdi. CHP ve UYGÜN Partililerin bu ağır üyelik iptali girişimi e-devlet sistemini kilitledi. Siyasi parti üyeliğini sonlandırmak isteyen vatandaşlar “Siyasi Parti Üyelik İptal Başvurusu”hizmetindeki yoğun talep nedeniyle sorun yaşamaya başladı.

haber-kulu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu