Yaşam

Kaan Sekban’dan YBY Woods’ta Kahkaha Gösterisi

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda konserlerden festivallere, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimi yaratmaya odaklanan YBY Woods, stand-up şovlarına devam ediyor. Yaptığı esprilerle herkesi güldüren genç komedyen Kaan Sekban, YBY Woods’ta sahne alıyor.

17 Haziran Cumartesi günü saat 15.00’de birbirinden eğlenceli aktivitelerle kapılarını açacak olan YBY Woods, Kemerburgaz Kent Ormanı’nın eşsiz atmosferinde izleyicilerine unutulmaz bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Keyifli aktiviteler ve stand-up gösterisinin sunulduğu biletlere Biletix, Biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabilir. 

Konserlerden festivallere, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimini yaşatmaya odaklanan YBY Woods, popüler isimlerle stand-up şovlarına devam ediyor. Ünlü komedyen Kaan Sekban, esprileri ve kahkahaları ile 17 Haziran Cumartesi günü komedi severlerle buluşuyor.

Yaşadıkları deneyimlerin insanları ve içinde yaşadıkları toplulukları olumlu yönde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde benzersiz deneyimler yaratmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu